ARCANE INDUSTRIES - KLEURSTOF VOOR BETON CIRE minerale nuances - 500 ml Citroengeel
- Groot palet van 40 kleuren
- Compatibel met minerale verven
- Gemakkelijk te mengen en aan te brengen
- Uv- en weerbestendig
- Geschikt voor binnen en buiten
Toon specificaties
31,
70Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:
Verfkleurstoffen & verf pigmentenARCANE INDUSTRIES productenProductomschrijving
PRODUCTOMSCHRIJVING
Kleurstof voor beton cire - te mengen in de neutrale hars voor gewreven beton
Kleurstof bedoeld om te worden gemengd in de neutrale hars voor gewreven beton - Minerale nuances reeks.
Beschikbaar in 40 trendy kleuren.
3 verpakkingen:
100 ml voor de beton cire kit 2 m²
250 ml voor de beton cire kit 5 m²
500 ml voor de beton cire kit 10 m²
Gemaakt in Frankrijk in onze Arcane Industries fabriek.
PRODUCTVOORDELEN
- formule van vloeibaar pigment makkelijk mengbaar in de neutrale hars,
- intense en dekkende kleuren,
- pigmenten zeer resistent tegen UV
BESTEMMING
Alle bestemmingen voor beton cire
GESCHIKTE MATERIALEN
De admissible ondergronden voor ons beton cire zijn onder meer (niet uitputtend), de universele primer zal van tevoren zijn aangebracht:
- Tegels en cementtegels. - Cement
- Gipsplaten (BA 13). Gips en gipsplaten
- Dekvloeren. Lichtgewicht / cellenbeton
- Houten ondersteuning: MDF, waterafstotende spaanplaat (CTBX), marine multiplex, gelamineerde
TOEPASSING
VEREISTE GEREEDSCHAPPEN
Het mengsel van kleurstof - neutrale hars - micro-mortel wordt aangebracht met de volgende gereedschappen:
- Amerikaans plamuurmes in verschillende maten (handig voor hoeken, achterwanden, trappen, kleine oppervlakken die niet bereikbaar zijn met de spaan)
- Plastic en roestvrijstalen spaan 20x8 en 24x10 met afgeronde randen. Belangrijk: de grootte en het type spaan moeten worden aangepast aan het oppervlak. Als de spaan al eerder is gebruikt, wrijf dan de randen met schuurpapier om oneffenheden te verwijderen en het oppervlak niet te markeren
VOORBEREIDING VAN DE ONDERGROND
- De ondergrond moet stevig, niet bros, stabiel en samenhangend zijn. Zo niet, dan is een primer nodig: raadpleeg ons.
- Het oppervlak moet volledig droog zijn. In geval van vocht of salpeter: raadpleeg ons.
- Verwijder door te schrapen en eventueel te schuren oude verflagen, sporen van gips en kit. Alle onregelmatigheden moeten worden verwijderd.
In alle gevallen raden we het aanbrengen van onze universele primer voor beton cire aan. Het tussenplaatsen van een primer tussen het beton cire en de ondergrond zorgt met name voor een betere eindhomogeniteit van het uiterlijk en een verbeterde hechting.
UITVOERING
Meng de hele fles kleurstof in de hele fles neutrale hars. Om er zeker van te zijn dat alle pigmenten die op de bodem liggen goed worden meegenomen, doe een beetje hars terug in het kleine flesje, schud het en leeg het in de grotere fles hars.
Uitvoering van het mengsel: Giet 3 delen poeder in 1 deel hars waarin u alle kleurstof hebt gemengd, meng handmatig of mechanisch op 600 T/min tot een homogene pasta is verkregen. Het is essentieel om altijd het poeder in de hars te gieten en niet andersom (risico op klonten). Het uiteindelijke mengsel moet dik zijn. Bereid het mengsel alleen voor de te maken laag vlak voor de toepassing.
Op voorbereide ondergronden, breng met de spaan een regelmatige laag aan van 1 mm dik zonder het glad te strijken. Na 24 uur een tweede laag aanbrengen door het materiaal te verdichten naarmate het droogt om een glad en zijdezacht oppervlak te krijgen.
AANBEVELINGEN
Toepassingstemperatuur: minimaal 5°C - max 25°C.
BESCHERMING
Gekleurd beton cire wordt beschermd met een poriënvuller en Highprotect vernis (professionele kwaliteit) voor hoge bescherming (keuken, badkamer, buiten) en Easy Protect vernis voor muren of vloeren van droge ruimtes.
DROGING
Drogen van het mengsel van gekleurd micro-mortel:
- Aanraakdroog: ongeveer 1 uur.
- Droogtijd tussen de lagen: 24 uur
- Drogen voor polijsten en afwerking: 24 uur of meer.
- Open tijd: 4 uur.
ONDERHOUD
Geen specifiek onderhoud, aangezien het micro-mortel altijd wordt beschermd door een poriënvuller en een vernis.
VERBRUIK
100 ml te mengen in de neutrale hars 0.9 L voor de beton cire kit 2 m²
250 ml te mengen in de neutrale hars 2.25 L voor de beton cire kit 5 m²
500 ml te mengen in de neutrale hars 4.5 L voor de beton cire kit 10 m²
BEWARING
Te bewaren in ongeopende verpakking, vóór menging, op een droge plaats uit de buurt van warmte voor maximaal 12 maanden.
- 3700043414099
Specificaties
- Algemeen
- Type applicator/borstel
- Anders
- Binnen/buitengebruiki
- Binnen
- Type pleisterwerk/stucco
- Sierpleister
- Technische kenmerken
- Gemiddelde korrelgrootte
- 2 mm
- Rendement per liter (m²)
- 0 m²
- Rendement per verpakkingi
- 0 m²
- Droogtijd
- 1
- Uiterlijke kenmerken
- Kleurfamilie
- Geel
- Substantie
- Other