Klober Universele Lage Ventilatietegel Antraciet 100 mm
Klober Universele Lage Ventilatietegel Antraciet 100 mm 2
Klober Universele Lage Ventilatietegel Antraciet 100 mm 3
Exclusief online

Klober Universele Lage Ventilatietegel Antraciet 100 mm

  • Past op 95% van de dakpannen
  • Uitermate geschikt voor rioolontluchting en ventilatie
  • Eenvoudig te installeren

Toon specificaties

89,

39

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

DakpannenKlöber producten

Productomschrijving

Universele Lage Ventilatiepan Antraciet 100 mm voor optimale dakventilatie

De Universele Lage Ventilatiepan Antraciet 100 mm is dé oplossing voor een efficiënte ventilatie en rioolontluchting op hellende daken. Dankzij het lage profiel is deze ventilatiepan ideaal te plaatsen naast en onder zonnepanelen, zonder dat er schaduwvorming ontstaat. De ventilatiepan is universeel toepasbaar bij dakpannen en geschikt voor zowel natuurlijke ventilatie (NV) als mechanische ventilatie (MV). Met een ventilatiecapaciteit van 78,5 cm² en een doorvoermaat van 100 mm, draagt deze dakdoorvoer bij aan een optimaal binnenklimaat en een goede luchtcirculatie in woningen en gebouwen.

 

Geschikt voor verschillende toepassingen en dakhellingen

De Universele Lage Ventilatiepan is toepasbaar bij dakhellingen van 20 tot 50 graden en kan worden gebruikt voor woonkamer- en zolderventilatie, mechanische ventilatie met een lage capaciteit, en rioolontluchting. Voor NV wordt geadviseerd om per 60 m² dakoppervlak één dakdoorvoer te plaatsen. Bij mechanische ventilatie, zoals een afzuigkap met laag vermogen, is het maximale luchtafvoervermogen 216 m³ per uur. Let hierbij goed op dat de afvoercapaciteit onder 200 m³/h blijft om een optimale werking te garanderen. Het materiaal bestaat uit harde en soepele PVC, waardoor de dakdoorvoer duurzaam en weersbestendig is.

 

Eenvoudige installatie en compatibiliteit met dakpannen

Dankzij het universele ontwerp is deze ventilatiepan eenvoudig te plaatsen bij verschillende soorten dakpannen. Echter, bij keramische dakpannen kunnen de afmetingen variëren, waardoor de pasvorm niet altijd gegarandeerd is. Twijfelt u of deze ventilatiepan geschikt is voor uw dak? Neem dan contact met ons op voor deskundig advies. De afmetingen van de slabbe zijn 455 x 440 mm (lxb), en de totale hoogte van de dakdoorvoer bedraagt 91 mm. Hiermee blijft het dakoppervlak strak en onopvallend, zonder in te leveren op functionaliteit.

 

Bestel bij ADR-Dakwinkel.nl voor expertise en service

Bij ADR-Dakwinkel.nl vindt u alles op en rond het dak, inclusief hoogwaardige dakventilatieproducten zoals deze Universele Lage Ventilatiepan. Wij bieden deskundig advies via onze showroom in ’s-Hertogenbosch of telefonisch via 073-6900161. Naast deze ventilatiepan hebben wij ook de Fleck doorvoer, een uitstekend alternatief voor kleinere keramische dakpannen. Bestel eenvoudig online en zorg voor een optimaal geventileerd dak zonder schaduwproblemen bij uw zonnepanelen!

EAN:
  • 8718226672001

Specificaties


    Vaak samen gekocht


    Alternatieven

    Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

    Kies een taal

    NaN
    Menu
    NaN
    Taal / Langue

    Zelf gemaakt. Slim bespaard.

    • Meer dan 150 winkels

    • Snelle ophaling in de winkel

    • +200.000 producten online

    Hulp nodig?

    Andere vraag?

    Brico & BricoPlanit winkels

    Vind een winkel bij jou in de buurt

    Volg Brico

    Makkelijk betalen

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Schrijf je in voor de nieuwsbrief

    © 2025 -

    Brico BricoPlanit BricoCity

    Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten