XIVADA Reserverolhouder Goud - Hangend - Boren - Wc rolhouder Reserve voor 2 rollen
- Ruimte voor 2 reserverollen
- Makkelijk monteren met schroefset
- Zwevende montage houdt de vloer vrij
Toon specificaties
22,
95Productomschrijving
Oeps, dacht je dat er nog een toiletrol lag? Kom nooit tot de vervelende verrassing dat je zonder wc papier zit. Met een reserverolhouder berg je toiletrollen netjes op en heb je altijd een rolletje binnen handbereik!
Voordelen:
✓ Altijd toiletpapier bij de hand
✓ Makkelijk monteren met schroefset
✓ Zwevende montage houdt de vloer vrij
✓ Ruimte voor 2-3 rollen
✓ Rvs materiaal - vochtbestendig
Nooit meer zonder wc papier
Met een gouden reserverolhouder verlies je nooit meer overzicht op je toiletrollen. Ze slingeren niet door het toilet, maar je creëert een plek om de wc rollen netjes op te bergen. Hierdoor hoef je niet meer te ontdekken dat je zonder wc papier zit.
Stevige muurmontage
Liever geen accessoires op de grond, zodat je de vloer makkelijk kan schoonmaken? Met deze gouden reserverolhouder zit je goed. Je boort ‘m op de muur, waardoor hij niet in de weg hangt.
Hoe monteer ik de reserverolhouder?
Teken de boorgaten af. Boor de gaten voor. Steek de pluggen erin en schroef de houder vast. Voila!
De luxe van een reserverolhouder Goud
De reserverolhouder is voorzien van een speciale gouden coating die beschermt tegen krassen, verkleuring en roest. Zo blijft de houder lang mooi en is zonder problemen te gebruiken in een vochtige badkamer. Voeg jij wat luxe toe aan je badkamer of toilet?Bestel vandaag nog en geniet snel van een opgeruimd toilet!
- 8720297761133
Specificaties
- Algemeen
- Type toiletaccessoire
- Reserverolhouder
- Technische kenmerken
- Diepte
- 9.2 cm
- Breedte
- 9.2 cm
- Hoogte
- 27 cm
- Materiaal
- Staal
- Uiterlijke kenmerken
- Kleurfamilie
- Goud
- Kleur
- Goud
- Vorm
- Rond