JéWé - Traprenovatievatie laminaat stootbord - Eiken Kahlua - 130x20cm - 3 stuks

JéWé - Traprenovatievatie laminaat stootbord - Eiken Kahlua - 130x20cm - 3 stuks

  • Stootbord voor dichte trap

Toon specificaties

26,

99

per stuk(s) 9,-

Betaal in de winkel met uw eco-cheques

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

Stootborden trapJéWé producten

Productomschrijving

Met nieuwe overzettreden verandert je trap al enorm qua uiterlijk. Maar bij de renovatie van een dichte trap raden raadt JéWé je ook aan om nieuwe stootborden te monteren.
Bij een open trap heb je geen stootborden. Stootborden zijn de rechtstaande verticale delen tussen de beide treden. Door de stootborden te vervangen in een decorgelijke kleur als de treden, maak je het geheel nog fraaier.
Je kunt echter ook kiezen voor stootborden in een contrasterende kleur of voor het peroonlijk maken van je trap door de stootborden te verfraaien met een zelf aangebrachte versiering, zoals behang of een mooie foto. Net als bij de traptreden hoeft de ondergrond van trap niet volledig 'kaal' gemaakt te worden om nieuwe stootborden te plaatsen.
Dat scheelt ook in voorbereidingstijd! De basis van de stootborden is HDF met CPL laminaat aan de voorzijde en is decorgelijk met het decor van de traptrede. Ook de decor stootborden zijn voorzien van een voelbare (hout) structuur. Het hout is PEFC gecertificeerd en daarmee afkomstig uit duurzaam beheerde bossen. De stootborden zijn ± 130cm breed, ± 20 cm hoog en hebben een dikte van ± 8mm. De stootborden zijn per 3 stuks verpakt.
Het onderhoud van de stootborden is praktisch en eenvoudig. Gelijk aan dat van (traptrede)laminaat. Het stootbord mag vochtig gereinigd worden.
EAN:
  • 8711283424187

Specificaties

  • Algemeen
    KOMO keurmerk
    Houtcertificering
    i
    PEFC
    Type onderdeel/hulpstuk van trap
    Stootbord
    KOMO-klim keurmerk
    Indicatie FSC keurmerk
    Serie
    i
    Traprenovatie
  • Technische kenmerken
    PEFC vervaldatum
    12/15/2027 7:20:48 AM
    PEFC code
    50000
    Materiaal
    Hout (bewerkt)
    Indicatie PEFC keurmerk
    Type materiaal
    HDF
  • Uiterlijke kenmerken
    Kleurfamilie
    Grijs
    Voorbehandeling hout
    Gemelamineerd
    Kleur
    Grijs

Vaak samen gekocht


Alternatieven

Scan, en zie dit stappenplan op brico.be

Kies een taal

NaN
Menu
NaN
Taal / Langue

Zelf gemaakt. Slim bespaard.

  • Meer dan 150 winkels

  • Snelle ophaling in de winkel

  • +200.000 producten online

Hulp nodig?

Andere vraag?

Brico & BricoPlanit winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Brico

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

© 2025 -

Brico BricoPlanit BricoCity

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten